Správy o rozvode sa začali médiami širiť už začiatkom tohto roka. Známa herečka sa však k svojmu súkromiu radšej nevyjadrovala a krušné chvíle prežívala v tichosti. Smutnú správu však napokon potvrdila.

Po temnom období, ktoré sprevádzali problémy s alkoholom a následne aj v práci, sa na herečku Petru Vajdovú usmialo šťastie. To v roku 2018 našla práve v protialkoholickej liečebni, kde sa z podobných ťažkostí snažil dostať i ženatý kamionista Martin Hrnčiřík z Českej republiky. Dvojica sa do seba zamilovala natoľko, až nasledoval bleskový rozvod, tajná svadba a spoločné dieťatko.

petra vajdova

Radosť z lásky známej kráske dlho nevydržala. Presne tri roky po svadbe sa začalo pošuškávať, že Petino manželstvo vôbec nie je ružové, pričom v štádiu riešenia mal byť už aj rozvod. Ako sa teraz ukázalo, vôbec nešlo o klebety.

 „Áno, sme rozvedení,“ potvrdila Novému Času celebritná mamička, ktorá tak na trojročného synčeka Martinka ostala sama. Jeho otec sa mal totiž presťahovať naspäť do Česka. Po dlhšej odmlke sa však Peti darí aspoň v práci – účinkuje vo viacerých bratislavských divadlách vrátane SND a taktiež aktuálne hviezdi v seriáli Nemocnica.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/tvjoj, tvmarkizaofficial