Tak a je to oficiálne vonku! Po Márii Bartalos či Vladovi Kobielskom, účinkujúcim v Oteckoch, sa môže na nový prírastok do rodiny tešiť aj ďalšia hviezda daného seriálu. Konečne totiž vyplávala na povrch tá najradostnejšia správa!

Začiatkom januára sme vás informovali o tom, že sa v istých kruhoch tajne pošepkávalo o možnosti tehotenstva partnerky jedného z hlavných hercov kultového seriálu. Po takmer dvoch mesiacoch sa ukázalo, že dané špekulácie boli skutočne pravdivé, čo najnovšie potvrdil aj nadšený budúci otecko!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Srdce Braňa Deáka síce patrí v televíznej úlohe ostýchavej Eme, avšak v skutočnosti má po svojom boku manželku Ladislavu, s ktorou sa už čoskoro stanú rodičmi. „Áno, potvrdzujem, budem otcom,“ priznal herec s badateľným úsmevom na perách.

Okrem toho Braňo uviedol aj fakt, že sa na svoje dieťatko tešia už dlhšiu dobu. Na svet má totiž prísť už v júli tohto roku, takže približne o štyri mesiace. „Budem mať čas si to užiť naplno,“ dodal na záver, pričom nezabudol podotknúť aj fakt, že sa už so svojou polovičkou rozhliadajú po prvej detskej výbave, ako je napríklad kočík. Budúcim rodičom zo srdca gratulujeme a prajeme najmä veľa zdravia! ❤️

Brano deak

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/Oteckovia