Je to definitívny koniec alebo ďalšia nečakaná zápletka do ľúbostného trojuholníka medzi Rytmusom, Darou Rolins a Jasmínou Alagič? Ako to medzi aktuálne najspomínanejšími menami slovenského šoubiznisu skutočne je stále nevedno, pravdou však ostáva, že úspešný raper má vážnu konkurenciu.

Unikli interné informácie z exkluzívneho večierka najúspešnejšieho speváckeho projektu. Podľa slov zúčastnených to jeden z porotcov prehnal s alkoholom a následne stratil kontrolu nad svojim správaním.

Bol to práve Ben Cristovao, ktorý neodhadol mieru počas veľkolepej párty a jeho pozornosť smerovala na hviezdnu moderátorku. Sympatický spevák odhodil všetky zábrany a na exotickú krásku sa vrhol doslova bez zábran. Dosvedčujú to aj fotografie, na ktorých sú predstavitelia šou telo na telo.

Nakoniec sa však bývalý Superstarista a terajší porotca ovládol a bozky, ktoré šarmantnej Jasmíne venoval, skončili len na jej tvári. Vrúcne dotyky či objatia však zaiste nepotešili kontroverzného rapera Patrika Vrbovského, ktorý má podľa všetkého k nežnej brunetke viac než blízko.

Fotky Bena Cristovaa s Jasmínou Alagič nájdete —>TU<—

Foto: Instagram l Zdroj: Extra.cz