Majo Seman je mladý slovenský YouTuber, ktorý siahol po odvážnejšom kontente. Na svojom kanáli totiž zverejnil kontroverzné video, v ktorom opísal jeho účasť v šou SuperStar. „Porotcovia mi prišli ako roboti, ale prišlo mi to naživo strašne falošné. Ako keby som stál pred štyrmi extra falošnými ľuďmi,“ prehovoril k tisícom fanúšikov v minulosti.

Tentokrát YouTuber načrel trošku hlbšie a podľa jeho vlastných slov ohalil “temnú stránku” speváckej súťaže, ktorú doplnil konšpiračnými teóriami. Tie však vyvolali obrovský rozruch medzi jeho sledujúcimi. Drogy, podvod a zmanipulovaná porota, ktorá nemá právo rozhodovať. Aj to môže byť podľa neho súčasťou projektu, ktorý sa každú nedeľu objavuje na našich televíznych obrazovkách.

Svoje tvrdenia podložil zábermi, v ktorých zahraniční tvorcovia vysvetľujú fungovanie poroty. Majú vôbec nejaké slovo? Alebo je pravdou, že ich rozhodovanie riadi réžia a vyraďovanie súťažiacich je zmanipulované?

Majo však neskôr priznal, že porota zrejme za nič nemôže a drogy či iné omamné látky nie sú nijak podložené a sám nevie, či tomu dokáže uveriť: „Väčšina ľudí si veľmi dobre nepamätá, čo sa tam dialo, čo im porotcovia hovorili a celkovo také to dianie. Môže to byť napríklad zo stresu alebo z toho, že vám do vody hodia niečo, čo vám nejak zabije vašu pamäť,“ prehovoril o riskantnej téme. „Všetkým nám tam ponúkali vodu predtým, ako sme tam išli. Čo chápem, lebo väčšinou vám vyschne v krku od stresu, ale fakt, čím viac som tam vypil, tým viac som bol akože “to”,“ dodal.

Jeho odvážne vyjadrenia vyvolali veľké množstvo reakcií vo forme komentárov, v ktorých sa strieda jedna negatívna reakcia za druhou. Nie je pochýb, že Majov nový kontent vrhá tmavý tieň na celosvetový formát, otázkou preto zostáva: Zareagujú tvorcovia známej šou na jeho najnovšie videá?

Majove video o temnej stránke SuperStar

Americký tvorca dokazuje zmanipulovanie poroty

Foto: YouTube, Instagram l Video: YouTube