Posledná séria markizáckej reality show Farma X priniesla do sveta šoubiznisu nové výrazné tváre, medzi ktoré sa zaradili aj Karin Dvořáková či Daniela Urbanová. Práve z týchto dvoch mladých kočiek sa stali výborné kamarátky a obidve sa pravidelne stretávajú aj po vypnutí kamier. Nová spoločná fotka príťažlivých ex-farmárok ale vyvolala rozruch.

Dada s Karin sa v búrlivom svete „šoubizu“ snažia usilovne preraziť aj po skončení šou. Atraktívne slečny sa spoločne objavili napríklad ako porotkyne na majstrovstvách v pánskom striptíze či na iných divokých akciách, kde dokázali, že sa vedia postarať o poriadne pestrú zábavu.

farmari

Krásky z Farmy sa tak s obľubou ukazujú na večierkoch, kde vždy vyniknú štýlovými outfitmi či neprehliadnuteľným líčením. Podobný záber vznikol aj na nedávnej víkendovej párty vo vychýrenom podniku v Banskej Bystrici, kde si Karin Dvořáková užila svoju narodeninovú oslavu.

Pri pohľade na bývalé markizácke hviezdy ale zvedavým fanúšikom nemohol uniknúť jeden podstatný detail. Známa nechtová dizajnérka totiž v istom momente pôsobila ako tehotná.,,Dada je tehotná?“ ozvala sa jedna z fanúšičiek. ,,Tiež to bolo prvé, čo mi napadlo,“ pridala sa ďalšia.

Farmarky

Keďže sa dotazy tohto typu postupne začali vynárať aj od ďalších ľudí, rozhodla sa napokon zareagovať i samotná oslávenkyňa Karin. ,,Áno, a poriadne sa na*ebala so mnou,“ ostro odbila všetky zvedavé obdivovateľky, čím dala jasne najavo, že sa jej kamarátka v radostnom očakávaní zatiaľ nenachádza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Karin

Zdroj: Instagram/Karinnett | Foto: Instagram/karinnett, urbanovadada