Iba pred pár dňami sme zverejnili správu o skutočnosti, že modelka Agáta Prachařová čaká so svojim manželom, hercom a hudobníkom Jakubom Prachařom dieťa, no zdá sa, že všetko môže byť úple inak. Okrem toho, že Agáta na seba strháva pozornosť vďaka jej požehnanému stavu, na povrch vyšli aj špekulácie o jej údajnej nevere. I keď modelka všetku špinu bulváru vehementne odmieta, to, ako sa k situácii vyjadrila jej mama, známa česká herečka Veronika Žilková, nás naozaj prekvapilo!

Agáta Prachařová, búrlivá hviezdička českého šoubiznisu sa objavuje v médiách pomerne  často, avšak nie vždy iba v dobrom svetle. Po tom, ako pred pár dňami informovala verejnosť o svojom tehotenstve s manželom Jakubom, vychádzajú na povrch isté špekulácie o modelkinej nevere. Všetko sa začalo v deň, keď sa médiám ozval fotograf Dereck Hard, ktorý tvrdí, že mal s modelkou pomer, a dokonca ju miluje.

Brunetkinu neveru potvrdil pre český portál expres.cz aj blízky priateľ údajného milenca: Zo strany Derecka to bola láska. Veľmi sa zamiloval, myslel si, že je Agáta iná. Celú dobu Matějovi tvrdila, že ho má rada, a že sa kvôli nemu rozvedie s Jakubom. Vraj im to spolu už dlhšie neklape, hádajú sa a nemajú rovnaký pohľad na budúcnosť,“ vyjadril sa k ich vzťahu. Podľa zdrojov však nejde o prvú neveru zo strany krásnej brunetky, tá mala svojho manžela podvádzať s viacerými mužmi!

Najnovšie sa k celej situácii vyjadrila mama údajnej nevernice Veronika Žilková, ktorá sa strachuje hlavne o nenarodené dieťatko. Herečka je presvedčená, že celá táto situácia neprospieva Agátinmu tehotenstvu. ,,Agáta už týždeň nerobí nič iné, len plače. A ja mám strach hlavne o nenarodené vnúča! Keď tehotná plače, tak to ovplyvňuje vývoj plodu!“ vyjadrila sa pre český denník Blesk.

,,Len preto, že sa robí dusno a chlapi sa predháňajú, kto viac miluje Agátu. Sú zodpovední za úmyselné poškodenie toho nenarodeného dieťaťa!“ obraňuje herečka svoju dcéru a nenarodené vnúča. ,,Od chvíle splodenia sa zakladá nervová sústava a srdiečko a teraz môže nastať problém. V prírode je matka ochraňovaná. Nejde mi teraz o Agátu, tá mi je teraz jedno, rovnako ako jej manžel a ostatní frajeri. Mne ide hlavne o to nenarodené dieťa. Aby sa mohlo v zdraví narodiť!“ Ako sa zdá, rozhorčená budúca babička si naozaj nekladie servítku pred ústa a jej vyjadrenia ohľadom mužov Agáty sú skutočne zarážajúce. To, či je celá aféra pravdou ukáže až čas, no čo si o Agátinej nevere myslíte vy?

Foto: Instagram, Wikipedia | Zdroj: Blesk.cz