Mladá americká hviezda nedávno vystrašila všetkých fanúšikov, keď začala publikovať príspevky dýchajúce depresiou, pričom okrem iného v nich prosila aspoň o jeden dobrý deň. Aktuálne však Ariana Grande opäť šokuje. Je tehotná?

Ariane Grande sa opäť raz podarilo fanúšikov poriadne zmiatnuť, a to na prvý pohľad obyčajným záberom. Na svojej nedávnej fotke speváčka, herečka a modelka v jednej osobe pózuje s krabičkou parfému. Avšak to, čo drží v ruke, si nikto nevšimol a všetkých skôr zaujala detská postieľka nachádzajúca sa za ňou.

Brunetku tak zavalilo množstvo zmätených reakcií a komentárov. „Čo to znamená? Je tehotná? OMG, ona je tehotná, ale nemala by byť, pretože nie je vydatá. Prečo je tu dieťa detská postieľka?“ pýtajú sa fanúšikovia. Ariana to už preto nevydržala a napokon na obrovský nával komentárov reagovala vetou „Moje tajné dieťa“. 

Ak ste si mysleli, že speváčka čaká pod srdcom naozaj bábätko, musíme vás sklamať.  Potom, čo sa na tom všetkom poriadne pobavila, ďalej odpísala, že detská postieľka nie je ani pre človeka, ale pre prasiatko jej priateľa Pete Davidsona. Ariana tiež objasnila červené svetlo v pozadí – slúži na vyhrievanie. Takže žiadne prekvapenie, len nedorozumenie.

ariana grandeariana grande

ariana grande

Zdroj: Cosmopolitan, Instagram | Foto: Instagram, wallpapermania.website, wallpapersite.com