Len nedávno sme vás informovali o novom markizáckom projekte, ktorý má nateraz nahradiť ostrieľaných Susedov. V zábavnom seriáli s názvom Autoškola sa pritom objavia mnohé zvučné mená ako Ján Koleník, Juraj Kemka či dokonca speváčka z Hudby vesmírnej Dominika Morávková.

Okrem známych tvárí sa pred televízne kamery postaví niekto, koho meno vám vyčarí spomienky na rok 2007 až 2012. Obľúbený herec zo seriálu Ordinácia v ružovej záhrade sa totiž po ťažkých problémoch so závislosťami opäť vrátil do slovenského šoubiznisu.

Ján Alžbetkin (29) si v ordinácií zahral syna herečky Michaely Čobejovej, pričom sa mu väčšina scén ušla práve po boku dnes už dvojnásobnej mamičky Nely Pociskovej. V deji z prostredia medicíny však Ján dostal náhlu stopku kvôli tomu, že v tom čase bojoval so závislosťou na marihuane a požívaní alkoholu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako sa ale zdá, toto ťažké obdobie už Alžbetkin prekonal a televízia mu dala druhú šancu. Najnovšie zábery z ukážky Autoškoly totiž dokazujú, že sa v nich objaví i zabudnutá hviezda z ružovej záhrady, ktorá si vyslúžila postavu „narkoleptika a syna“.

Zdroj/Foto: Facebook, YouTube