Určite ako každá bezdetná žena, aj ona si uvedomuje, že čas plynie po tridsiatke čoraz rýchlejšie. Obľúbená speváčka má 37 rokov, no po jej boku sa už dlhšiu dobu neobjavila vážnejšia známosť. Bude mať vôbec niekedy Katka Knechtová dieťa?

Speváčku Katku Knechtovú môžeme momentálne pravidelne vídať na obrazovkách televízie Markíza, kde je členkou tohtoročnej hudobnej šou Superstar. Jej výroky a poznámky k súťažiacim neraz rozvírili hladiny bulvárnych plátkov, no 37-ročná rodáčka z Prešova skrátka taká je.

Už dlhšiu dobu však márne hľadá tú pravú ozajstnú lásku, na základe ktorej by si mohla budovať svoju vlastnú rodinu. Uvedomuje si vôbec, že možno nikdy nebude matkou? Katka Knechtová všetko otvorene priznala.

Bývalá vokalistka IMT Smile a speváčka skupiny Peha si o sebe nemyslí, že by bola ten typ, ktorý by sa zameriaval iba na svoju prácu a budovanie kariéry. “Záležitosti okolo zakladania rodiny a dieťaťa však človek nevie ovplyvniť a môže sa pre ne iba trápiť. Prešla som si obdobím, keď som sa naozaj trápila, lebo som rodinu a dieťa veľmi chcela. Samozrejme, stále je to ešte otvorené, no už sa zmierujem s myšlienkou, že to možno nevyjde,” prezradila pre Cas.sk s tým, že vie, že žije špecifický život a iba máloktorý muž by s ňou vedel udržať krok a všetko tolerovať.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram