Desiata jubilejná séria reality šou Farma je oficiálne ukončená. Dlhé týždne sledovania osudov kedysi neznámych farmárov, ktorí zavítali do hry po boku celebrít, vyvrcholili vo veľkom finále, v ktorom sa stretli traja „kohúti z jedného dvora“- Milan Vysokai, Dominik Porubský a Peter Harezník.

Po príchode a privítaní všetkých vyradených účinkujúcich, hospodára Martina a televíznych divákov, prišiel čas aj na dlhoočakávanú trojicu. Dominik, Milan a Peter sa poprvýkrát stretli v disciplíne na silu i šikovnosť. Súťažiaci museli najskôr prepíliť drevenú skrinku na polovicu, aby sa dostali k sekere. Tou následne rozbíjali ľad, až kým sa neprebojovali k ukrytej rybke. To sa ako prvému podarilo Dominikovi, a tak získal prvý dôležitý bod.

V prvej disciplíne vyhral Dominik

Druhým rozstrelom bola disciplína spočívajúca v hákovaní. Ak si myslíte, že šlo o klasický boj aký sme mohli vidieť už v predchádzajúcich epizódach, ste na omyle. Naživo sa totiž odohral poriadny silový turnaj, keďže musel zápasiť každý proti každému- vždy len dvojica. Malo to však jeden háčik- ďalší víťazný bod získal jeden z nich až v momente, keď porazil oboch súperov.

Po vylosovaní poradia sa proti sebe ako prví postavili Peter a Dominik, pričom tento zápas netrval príliš dlho. Po pár sekundách sa prejavila Porubského vytrvalosť a húževnatosť, vďaka čomu získal pól boda. Poraziť však ešte musel druhého súpera Milana Vysokaia.

Ako druhí v poradí súperili Milan a Peter, pričom sa doslova stretli dvaja kohúti v jednej stodole. V tomto momente šlo doslova o všetko a napätie v sále by sa dalo krájať. Po náročnom boji však nakoniec vyhral Milan, čo znamenalo stratu šance na výhru pre Petra a rozstrel medzi „bratmi“ Dodom a Miňom.

Posledný duel druhej disciplíny bol však poriadnym fiaskom. Po ani nie dvoch sekundách bolo víťazstvo na Dominikovej strane, a tak si mladý farmár pripísal už druhý bod na ceste za vyslúženou výhrou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

O treťom bode rozhodovalo hlasovanie televíznych divákov. Ľudia mali možnosť prejaviť svoju náklonnosť posielaním SMS-iek, pričom najvyšší počet získal práve mladík z Trenčianskych Teplíc. Víťazom Farmy X sa tak oficiálne stal Dominik Porubský, ktorý svojich súperov porazil za skóre 3:0:0 pre neho.

Foto: TV Markíza, Facebook/Farma, SlovakWoman.sk