Je tomu iba zopár týždňov, čo na svetlo sveta vyplávala úžasná informácia o tehotenstve jednej zo sestier snáď najúspešnejšieho ,,klanu“ súčasnosti. Zatiaľ čo Kim Kardashian vynosí bábätko náhradná matka, Khloe konečne hrdo vystavila na verejnosti svoje útle tehotenské bruško. :)

Khloé Kardashian svoje relatívne čerstvé tehotenstvo rozhodne nevystavuje na pretras pred verejnosťou ani médiami. Možno práve preto spôsobila priam internetovú senzáciu fotografiou, na ktorej už vidno náznak jej rastúceho bruška! Brunetka, ktorá čaká svoje prvé dieťa s hviezdou NBA Tristanom Thompsonom, na svojom instagramovom účte zverejnila promo snímku, na ktorej pózuje v bordovom zamatovom komplete.

I keď by sa mala všetka pozornosť strhnúť na nový kúsok jej módnej kolekcie či poodhalený dekolt, nejde si nevšimnúť, že kedysi ploché bruško sympatickej Kardashianky už vypĺňa rastúje bábätko. Podľa viacerých zdrojov magazínu US Weekly by mala Khloé čakať chlapčeka. Nakoľko však ona sama svoje tehotenstvo doteraz oficiálne nepotvrdila, ide skôr o „verejné špekulácie“. :)

Khloe a jej najnovšia kolekcia

Zdroj: usmagazine.com | Foto: Instagram