Sympatická speváčka a herečka v jednej osobe Dáša Mamba Šarközyová sa len pred pár dňami stala čerstvou mamičkou. Radosť z narodenia bábätka však vystriedala bolesť a zdravotné komplikácie. Len pred malou chvíľou speváčka ohlásila smutnú správu…

Exotická kráska má doma len 9-dňového novorodenca. Podľa jej slov však už po takejto krátkej chvíli musela svojho milovaného drobčeka opustiť a nechať ho doma len s partnerom. Krátko po pôrode sa totiž u herečky objavili zdravotné ťažkosti, kvôli ktorým ju museli hospitalizovať.

Ako Dáška sama priznala, aj samotný pôrod jej dal poriadne zabrať, pričom si prežila poriadne dlhé utrpenie. „Nie, môj pôrod nebol ľahký. Trval pre mňa nekonečných 12 hodín a neželala by som ho nikomu,“ zdôverila sa fanúšikom na sociálnej sieti.

mamba dasha

Bohužiaľ, novopečenej mamine zatiaľ nie je dopriate užívať si prvé krásne chvíle v spoločnosti svojich najbližších. Už bezprostredne po narodení bábätka sa totiž objavili prvé problémy, kvôli ktorým museli Mambe druhýkrát zošívať popôrodnú ranu. Po návrate domov sa však jej stav ešte zhoršil. 

„Po prepustení som mala doma bolesti a komplikácie, ktoré sa mi nezdali – tak som sa vybrala na kontrolu a bola mi zistená alergia na šicí materiál, čo spôsobilo otvorenie celej popôrodnej rany. Takže som sa včera ani nie po šiestich dňoch vrátila späť do nemocnice, kde ma v anestéze operovali a zošívali tretí krát, “ zanechala mladá hudobníčka na svojom profile desivý odkaz, ktorý doplnila aj o fotografiu priamo z nemocničného prostredia.

mamba dasha

Na záver brunetka nezabudla dodať, že má doma toho najlepšieho muža na svete, ktorý sa počas týchto náročných okamihov svedomite stará o malého anjelika. Veríme, že sa obľúbená speváčka čo najskôr dostane z najhoršieho, a zároveň celej rodinke prajeme veľa síl!

mamba tony porucha

Zdroj/Foto: Instagram/MambaDasha