Michala Šormanová, rovnako ako aj Nikola Beláková, opustili brány reality šou Farma po nevydarenom súboji s mužom. Prvá menovaná tmavovláska teraz navštívila zákulisnú reláciu Farma X-tra, kde o vzťahu s dredatou šamankou otvorene prehovorila. 

Miška sa už od svojho príchodu na statok dostávala neustále do rôznych konfliktov. Jednou z jej bútľavých vŕb bola Luna, na ktorej ramene si poplakalo niekoľko zúfalých dobrodincov. Silikónová kráska Martinovi Šmahelovi úprimne povedala, aké dojmy mala zo známej TikTokerky po príchode domov.

,,Ja som si celú dobu myslela, že mojou veľmi dobrou kamarátkou na Farme je aj Luna, lebo Luna bola celú dobu do očí ku mne milá, ústretová, chápavá. Taká ako som ju vnímala – taká šamanka s tou energiou,“ vysvetľovala v bonusovej šou osobná trénerka, ktorá sa však podľa svojich slov zmýlila.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Bolo pre mňa veľmi nepríjemným a smutným prekvapením, keď som zistila, že v podstate v každom druhom dieli na mňa za chrbtom rozpráva veľmi negatívne,“ uvádza Michala. Tá prezradila, že je aktuálne v súkromnom živote dobrá priateľka s Monikou a Mirkou.

>>>FARMU X-TRA S MIŠKOU NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, Instagram/farma.markiza