V stredu večer sa na našich televíznych obrazovkách odvysielala pilotná časť novej relácie s názvom HypnoShow, ktorú moderoval známy slovenský režisér, scenárista a herec Dano Dangl. O hlavný bod programu sa pritom postaral hypnoterapeut Martin Lajprík. 

Nová zábavná šou schytala zo strany divákov ostrú kritiku rovnako ako čerstvý seriál Autoškola. Sledujúci sa totiž nevedeli ubrániť pocitu, že ide len o lacné herecké výkony sprevádzajúce trápne reakcie moderátora s ešte horším scenárom. Našlo sa však aj pár pozorných ľudí, ktorí si všimli konkrétne detaily údajne prezrádzajúce to, že ide o podvod.

hypnoshow

Jedným z týchto postrehov bol napríklad i moment, kedy dostal Peter v rámci hypnózy úlohu, aby si namočil tvár do šľahačky vždy, keď započuje pokyn „torta je hotová“. Podľa diváka si mal totiž údajne zhypnotizovaný muž dávať poriadny pozor na to, aby nepoškodil mikrofón, ktorý mal pri ústach. Je pravda, že si Peter dával väčšinu času záležať na tom, aby toto drahé zariadenie nenamočil do šľahačky, nakoniec sa mu to však omylom podarilo.

Ďalším zarážajúcim momentom bola úloha, kedy ten istý účinkujúci dostal pokyn (myšlienku), že jeho telefón je v skutočnosti jeho vlastná topánka. Tu si ale Peter opäť dával pozor, aby sa zrejme špinavá podrážka nedotkla jeho pokožky, pričom len málokto telefonuje mobilom s niekoľkocentimentrovou vzdialenosťou od ucha.

Tretím výrazným momentom bolo finále, kedy si jedno z dievčat vyslúžilo hypnózu v zmysle, že sa jej ľahké loptičky zdali ako niekoľkokilové záťaže. „Keď nosila na konci akože 20kg gule, ťahala sa s nimi a potom ich cca 80 cm hádzala do tej nádoby,“ poznamenala neznáma diváčka, čím zrejme naznačila, že herecké výkony účinkujúcej boli slabšie než túžba po vyššej finančnej výhre.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem týchto vyššie uvedených poznatkov však zo strany divákov pribúdajú stále nové a nové sťažnosti. „Pri druhom kole hypnotizér nepovedal tomu 18-ročnému, že sa má polievať sám, vôbec to nespomenul, len v texte to bolo napísané a pri robení úlohy sa polieval,“ znie ďalšie podozrenie na podvod. A čo si o tom myslíte vy? Určite nám dajte vedieť do komentárov!

Postrehy televíznych divákov

Foto: Facebook, YouTube