Markizácka Farma konečne pozná svojho víťaza! Po troch mesiacoch urputného boja na statku si vo finále zmerali svoje sily Michala Kiripolská (25) a Šimon Néma (26), ktorý sa stal po tretej disciplíne víťazom 9. série obľúbenej reality šou.

Očakávania, nervozita, ktorá by sa dala krájať, ale aj radosť či smútok. Finále deviatej série reality šou Farma sa nieslo vo vyrovnanom súboji, ktorý napokon vyhral statný súťažiaci Šimon. Pre oboch finalistov, ktorí sa na dlho očakávaný večer svedomito pripravovali, boli prichystané tri záverečné disciplíny. V tej prvej, tzv. oštiepkovej dráhe, bolo úlohou súťažiacich preniesť pomedzi prekážky päť oštiepkov. Nakoľko, žiaľ, Šimonovi niekoľko syrov spadlo, disciplínu s prehľadom vyhrala Miška.

V ďalšom kole, ktoré bolo taktiež zamerané na šikovnosť, sa viac darilo Šimonovi. Ten ako prvý našiel v nádobe plnej blata a rôznych predmetov kľúč k pokladnici, čím vyrovnal skóre a pripísal si svoj prvý bod. Aby to však súťažiaci nemali až také jednoduché, v rámci tretej ,,disciplíny“ bolo všetko v rukách divákov a práve tí mali možnosť prideliť svojmu favoritovi súťaže dva body. Podľa vystupovania v reality šou si zrejme väčšiu časť fanúšikov naklonil na svoju stranu práve víťaz Šimon, ktorý získal viac ako 47-tisíc hlasov, pričom Miška ,,len“ 14-tisíc.

V závere napínavého a mimoriadne vyrovnaného finále sa súťažiaci museli popasovať s vedomostným duelom, zameraným na detaily z farmy, ktorý napokon taktiež vyhral 26-ročný kvetinár Šimon a stal sa tak ďalším celkovým víťazom obľúbenej reality šou Farma 9!

Foto: Instagram/TVMarkiza