,,Prosím?!“ Predpokladáme, že asi takto nejak znela vaša prvotná reakcia. Mnohé z vás si určite povedia, že je to nechutné, nepríjemné či dokonca neprirodzené. Niektoré ženy sa dokonca počas svojich dní cítia nečisté, avšak pre každú je to znak toho, že je naozaj potenciálnou darkyňou života. A teraz k tej jazde. Poznáme 3 dôvody, prečo mať se* práve počas menštruácie! [sociallocker]

 

1. Vzrušenie je silnejšie

Počas menštruácie sa vo vás hromadia a búria hormóny. Tie spôsobujú, že máte oveľa väčšiu chuť užiť si ako inokedy. A keďže sú vaše hormóny na vrchole, ľahšie a rýchlejšie dosiahnete aj ten váš.

2. Vlhkosť ako bonus

Nuž, tu toho veľa písať netreba. Každá z vás predsa vie, že ,,nasucho“ to bolí a desíte sa toho ako čert svätenej vody. Počas menštruačného obdobia mať podobný problém nebudete, stačí sa podložiť uterákom alebo to vyskúšať v sprche na stojáka. 🙂

3. Pohlavie sa viac prekrvuje

A to je ďalšia výhoda, prečo hovoríme áno! Počas menštruácie ste ,,dole“ omnoho citlivejšie a o niečo zdurenejšie. To napomáha dosiahnuť rýchlejší a lepší orgazmus.

Ak sme vás presvedčili vyskúšať milovanie s partnerom počas vašich dní, hor sa na to. Nikdy však nezabúdajte na bezpečnosť. V čase menštruácie ste náchylnejšie aj na rôzne infekcie, a preto radšej siahnite po prezervatíve aj v prípade, že ho bežne nevyužívate.

Foto: Pinterest [/sociallocker]