Óóóólalááá! Tak tomu sa hovorí šťastie! Jasmina Alagič nepopierateľne patrí medzi skalné fanúšičky romantického seriálu s názvom Skrytá vášeň. Dokázala to i počas moderátorského vstupu, kde sa ocitla vedľa jedného z hlavných predstaviteľov Maria Cimarra.

Známy svetový herec sa už zopár týždňov túla po uliciach nášho hlavného mesta. Mario, na Slovensku lepšie známy ako Juan Reyes, pridáva na sociálne siete tunajším fanúšičkám množstvo odkazov, a dokonca sa rozhodol zúčastniť verejnej udalosti televízie Markíza.

Hercov príchod uviedla moderátorka Jasmina Alagič po boku Romana Juraška, pričom vôbec neskrývala svoje nadšenie. Práve naopak. Hneď v prvých sekundách sa totiž Mario rozhodol predviesť naštudovanú slovenčinu a do davu zakričal slová „ľúbim tie“, čím zrejme myslel „ľúbim ťa“. Ak ste to nestihli, nezúfajte. Tieto jazykové schopnosti predviedol aj vo videu na jeho súkromnom Instagrame, pozrieť si ho môžete >>>TU<<<.

Vyznanie lásky v slovenskom jazyku roztopilo i srdce exotickej tváre FashionTV, ktorá počas ich spoločného rozhovoru netajila vzrušenie. „Dal mi pusu,“ zakričala Jasmina do publika po tom, čo sa zoznámila so se*symbolom z Kolumbie. Brunetkin moderátorský kolega Roman si z jej nadšenia začal dokonca postupne robiť srandu. „Tak to sa nesmieš umývať teraz,“ vypichol s iróniou jej poznámku o bozku.

Neskôr nebola Jasmina kvôli Mariovmu šarmu schopná ani prekladať rozhovor v angličtine . „Boli takou veľkou rodinou a… ja som z neho úplne hotová, všímate si, ako sa na mňa stále smeje?“ Otáľala tesne pred tým, ako ho vyzvala, aby si vyzliekol tričko. Tým pobavila všetkých prítomných a my musíme uznať, že na jej mieste by reagovala zrejme každá žena sledujúca Skrytú vášeň úplne rovnako! ?

Záznam rozhovoru Jasminy Alagič s Mariom Cimarrom si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram, Twitter l Zdroj: Markiza.sk