Jasmina Alagič a Patrik „Rytmus“ Vrbovský len nedávno ohlásili nečakané zásnuby, pričom sa netajili tým, že po svadbe plánujú spečatiť rodinu nejedným spoločným potomkom. Len krátko po prepuknutí tejto radostnej správy sa však moderátorka priznala, že ju trápi vážne ochorenie. Je možné, že tento syndróm ovplyvní či dokonca ohrozí jej budúce tehotenstvo?

Tetania sa prejavuje nielen mravčaním v prstoch, svrbením či pálením na jazyku, ale aj pocitom nedostatku vzduchu, kŕčami svalov, neúmyslenými svalovými pohybmi (takzvané tiky) a dezorientáciou. Tieto záchvaty nedávno potvrdila i samotná Alagič, ktorá priznala, že kvôli nim v minulosti nemohla ani len riadiť motorové vozidlo pre vlastnú i verejnú bezpečnosť.

Problémy v tehotenstve?!

Keďže sa Rytmus a Jasmina netaja tým, že sa nevedia dočkať spoločného dieťaťa, v spojitosti s vyhlásením o danom ochorení sa nasúva jasná otázka: Čakajú počas 9-tich mesiacov tehotenstva nadanú televíznu tvár kvôli záchvatom, kŕčom a tŕpnutiu končatín komplikácie?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pravdupovediac, na tehotenstvo som sa ešte lekárov nepýtala, ale poznám dievčatá, ktoré tetániu majú a sú aj v tehotenstve úplne v poriadku,“ prekvapená Alagič uviedla na túto tému pred krátkym časom v rozhovore pre magazín Šarm, pričom bolo z jej odpovede jasné, že otázku o problémoch v druhom stave doteraz priveľmi neriešila.

My sme sa tejto problematike pozreli bližšie na zúbok a ako sa podľa verejne dostupných informácií zdá, Jasmina by napriek sťaženým podmienkam a záchvatom mohla vynosenie bábätka zvládnuť bez väčších komplikácií, je však potrebné, aby zmiernila pracovné tempo a vyhla sa akémukoľvek stresu.

Rytmus a Jasmina

Zdroj: Sarm.sk | Foto: Instagram/Jasmina Alagič