Balkánska kráska je už viac ako dva roky hrdou mamou a teší sa zo synčeka menom Sanel. Keďže chlapček rastie ako z vody, Jasmina Alagič už pre neho hľadá vhodnú škôlku, na ktorú má ale naozaj veľké nároky. 

Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský sa v lete 2019 stali prvýkrát rodičmi a odvtedy sa ich životy poriadne zmenili. Malý Sanel je pre celebritný pár naozaj všetkým a obidvaja sa snažia svojej ratolesti zabezpečiť domov plný lásky.

jasmina a rytmus

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Keďže hnedovlasé dieťatko bude mať už čoskoro tri roky, influencerka sa rozhodla, že pre neho nájde materskú školu. ,,Hľadáme škôlku pre Sanelka. Našimi vytúženými požiadavkami, ktoré viem, že sú totálne premotivované, sú: málo detí v triede, individuálny láskavý prístup, posielanie fotiek, videí cez deň (viem, už hrotím), pekné prostredie, čas strávený v prírode, šport, jazyk, hudba čokoľvek…“ prezradila 32-ročná kráska.

,,Ak by bola možnosť, že tam deti nemusia byt hneď na 8mu, budeme skákať radosťou,“ dodala moderátorka. Nuž, uvidíme, či sa Jasmine podarí objaviť predškolské zariadenie, po akom túži.

 

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic