Pomaly, ale isto sa nám blížia najkrajšie sviatky v roku. Kým niektorí si nákup darčekov či vianočné výzdoby nechávajú na poslednú chvíľu, iní sa do príprav pustili už teraz. Medzi veľkých milovníkov Vianoc patrí aj pôvabná Jasmina Alagič, ktorá už mesiac pred Štedrým dňom stihla vysloviť nevšedné prianie.

Čerstvo zasnúbená kráska sa netají obrovskými citmi, ktoré k svojmu partnerovi prechováva. Spolu s Rytmusom už dokonca majú za sebou aj nákup spoločného hniezdočka lásky, v ktorom si šťastne plánujú vysnívanú budúcnosť. Niektoré veci je však zrejme ešte potrebné doladiť, nakoľko sa moderátorka prostredníctvom sociálnej siete zdôverila s prekvapivou požiadavkou.

jasmina alagic

Jasmina začala svoj príhovor vo sviatočnom duchu. „Milujem Vianoce, aj čas pred Vianocami, a po Vianociach.“ Takto zneli úvodné slová Patrikovej snúbenice. Neskôr sa obrátila priamo na fanúšikov, ktorých poprosila o informácie potrebné pre splnenie svojho veľkého vianočného sna. Mladá Balkánka totiž zháňa niekoho, kto by jej vedel dokonale vyzdobiť dom a tým mu dodať tú pravú sviatočnú atmosféru.

„Viem, že môžem sama, ale netrúfam si na niečo také veliké, ako je v mojich predstavách. Chcem, aby všetky deti, dospelí, mačky, havinovia – všetci na chvíľu zastali a usmiali sa keď pôjdu okolo,“ odhalila Alagič presný popis svojich najtajnejších predstáv. Nuž zdá sa, že na toto známy raper asi sám stačiť nebude, pričom sme zvedavé, do akej miery sa zamilovanej dvojici podarí naplniť ciele o dokonale skrášlenom domčeku počas Vianoc.

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                     ho >>>TU<<<

jasmina alagic

Zdroj/Foto: Instagram/JasminaAlagic