Atraktívna Balkánka si obdobie tehotenstva naplno užíva, pričom sa ani v „druhom stave“ nijak zvlášť neobmedzuje. Priebeh radostného očakávania by tak Jasmine Alagič mohli mnohé ženy len tíško závidieť. V najnovšom príspevku už ale Rytmusova snúbenica otvorene priznáva, že začala pociťovať prvé nádherné príznaky.

Krátko po tom, ako sa obľúbená Markizáčka vrátila z luxusnej dovolenky na exotickom ostrove Maledivy, ktorú si užívala spolu s raperom Patrikom Vrbovským, sa bez váhania pustila do pracovných povinností. Piatkový večer tak strávila moderovaním prestížneho plesu v Košiciach po boku kolegu Martina Nikodýma.

jasmina alagic nikodym

Hoci sa večer niesol v znamení práce i tanečnej zábavy zároveň, Alagič sa fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete stihla predviesť v plnej kráse. V prepychových plesových šatách pôsobila ako nežná víla z rozprávky, čím zase raz priaznivcov poriadne očarila. Moderátorka večera sa dokonca po prvýkrát zmienila aj o narastajúcom brušku. „Kamaráti, zle je!“ napísala Jasmina v úvode statusu, no vzápätí celú situáciu ihneď objasnila.

Prominentná tehuľka sa totiž začína zaguľaťovať, čo sa už pomaly ale isto bude odzrkadľovať aj na jej šatníku – Rytmusova láska totiž priznala narastajúcu obtiažnosť navliecť na seba obľúbené róby. „Toto je podľa mňa posledný mesiac, kedy som zapla šaty mojej milovanej Pištejky. To však neznamená, že sa ich vzdám – NIKDY! Proste urvem gombík a bude,“ posťažovala sa budúca mamička s humorom. Zdá sa tak, že na obľúbenej moderátorke už čoskoro budeme môcť badať výraznejšie zmeny.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jasmina alagic

alagic nikodym

jasmina alagic

Zdroj: Instagram/Jasmina_alagic | Foto: Instagram/Jasmina_alagic, Martinnikodym