Tak a je to konečne tu! Diváci zábavnej šou s názvom Tvoja tvár znie povedome sa dočkali veľkolepého finále plného napätia a výkonov v podaní štyroch celebritných finalistov. Dárius Koči, Jasmina Alagič, Juraj Loj a Mária Bartaloš tak poslednýkrát zabojovali o titul najlepšieho z najlepších.

Hoci sa Jasmina prebojovala až do sladkého finále, jej pôsobenie v televíznej šou bolo častokrát ako na hojdačke. Výberová ruleta k nej totiž nebola vždy najmilšia, a tak sme ju mohli vidieť napríkald ako Britney Spears, kedy sa diváci sťažovali na odhalenie hlasného playbacku, či v podaní Alicie Keys, kedy svojím spevom vyrazila dych všetkým v sále.

Napriek prekvapivému nadaniu v speve i herectve sa však Alagič umiestniť na stupienku víťazov nepodarilo. Len krátko po odvysielaní finále sa ale rozhodla prehovoriť nielen k davu fanúšikov, ale i vedeniu celého zábavného projektu. „Nebudem sa pred vami na nič hrať a dám to von,“ uviedla Jasmina otvorene.

Okrem poďakovania celému štábu a dochvíľnym kolegom však priznala, že začiatky natáčania pre ňu neboli vôbec jednoduché. „Ďakujem, že si ma na začiatku postrčila, keď mi začínalo lepiť,“ odkázala svojej manažérke Gabriele Drobovej. Vo vyjadrení, samozrejme, nezabudla ani na snúbenca Patrika „Rytmusa“ Vrbovského a blízku rodinu, čo si môžete v pôvodnom znení prečítať na zábere nižšie.

Viac informácií o finále a meno víťaza si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Jasmina Alagič | Foto: Instagram/Jasmina Alagič, Facebook/Tvoja tvár znie povedome