Jasmina Alagič a Patrik „Rytmus“ Vrbovský oznámili počas Vianoc radostnú správu. Dvojica sa stane čoskoro rodičmi, pričom túžbu po spoločnom dieťati avizovali ešte pred samotnými zásnubami. Zrejme práve preto sa v médiách tehotenstvo známej moderátorky pretriasalo na dennom poriadku, až kým to úspešný párik oficiálne nepotvrdil.

Zrejme najväčší šok pre verejnosť nastal v momente, kedy nemenovaný denník informoval o Jasmininom tehotenstve na prelome novembra a decembra tohto roku. Rozhorčený Rytmus sa v tom čase neovládol a na svoju súkromnú sociálnu sieť zverejnil vyjadrenie, kde tieto tvrdenia vyvrátil a dokonca sa oháňal podaním trestného oznámenia za šírenie klamlivých informácií o jeho snúbenici.

Neprešla dlhá doba a Patrik sa niekoľko dní nato pochválil tým, že sa skutočne stane čoskoro otcom. Na tento virálny post získali budúci rodičia stovky gratulácií, pričom sa našli aj takí, podľa ktorých mal raper v predchádzajúcom vyjadrení klamať, keď tvrdil, že dieťa spolu rozhodne nečakajú.

Nedávno sa tu rozčuloval, že tá jeho neni tehotná, ako sa bude súdiť a aké to je neprofesionálne chovanie zo strany bulváru a teraz sa s tým zrazu chváli?“ Znie jedna z reakcií rozzúrené fanúšika, ku ktorej sa pridali viacerí.

Rytmus a Jasmina

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na toto údajné „klamanie“ sa rozhodla v krátkom čase zareagovať samotná Alagič, ktorá svojich priaznivcov prekvapila úprimnými slovami o dieťati. „V tom čase, aj keď vyšla posledná titulka, som ani ja sama nevedela, že tehotná som, ani som za sebou nemala žiadne takéto vyšetrenia, na základe ktorých by mohli dedukovať,“ ohrádzala sa Alagič, pričom si celé jej vyjadrenie môžete prečítať nižšie.

Foto: Instagram/Jasmina Alagič, Patrik Vrbovský, Facebook/SlovakWoman