Raper Rytmus je už viac ako svojou hudbou známy osvetou lásky, ktorú šíri na Instagrame. Môže za to najmä vzťah s moderátorkou Jasminou Alagič, ktorý sa dostal do epicentra slovenského šoubiznisu a ktorý sa stal raperovým novým zmyslom života.

Patrik Vrbovský je pod tak silným náborom emócií, že o svojej láske nedokáže prestať hovoriť. Mnohým príde ako adolescentný chlapec, ktorý prežil svoju prvú pusu a teraz sa tým musí všade naokolo chváliť. Samotné vyznania, ktorými na svojom Instagrame vôbec nešetrí, však nie sú to, čo ľudí irituje najviac. Najväčším spúšťačom vlny hnevu na rapera je totiž jeho bývalá priateľka – speváčka Dara Rolins.

Napriek tomu, že je to ona, kto vzťah ukončil, mnohí vinia Rytmusa z údajnej zrady, ktorej sa dopustil vzťahom s mladou moderátorkou. Fanúšikovia sú ako zmyslov zbavení – pre svoj idol Daru sú ochotní spraviť všetko a čím väčšie sú sympatie voči tejto speváčke, tým je väčšia aj zášť voči raperovi a jeho novej kráske.

Na Rytmusovo správanie nadávajú už aj slovenskí prominenti a jeho správanie považujú za infantilné. Dary sa zastáva už aj odborník na ľudskú psychiku, ktorý len potvrdzuje jej pozíciu „na koni“. Kontroverzný raper si voči tomuto nájazdu Dariných „poddaných“ musel vytvoriť svojský spôsob obrany – stal sa z neho guru lásky, ktorý prehovára k masám. Úvahy o vzťahoch a šťastnom živote sa pravidelne objavujú na jeho Instagrame. Tomuto „trendu“ podľahla už aj jeho súčasná partnerka, Jasmina, ktorá takisto prihodila slovko do misy.

jasmina rytmus

Brunetka bola vždy tou „triezvejšou“ v ich vzťahu – samozrejme, aj ona sa sem tam pochválila spoločnou selfie, no návody na úspešný život si nechávala pre seba. Rytmus ju svojimi spektakulárnymi vyznaniami poriadne predbehol a teraz prišiel čas, aby si boli „fifty-fifty“. „Dobre, nebudem hovoriť, ako veľa pre mňa známenáš, keďže je to „skoro“ ? poviem ale, že si pre mňa ten najstarostlivejší, najvtipnejší, najchápavejší, najpozornejší a najviac milujúci muž. Ľúbme sa, ľúbte sa, veď je to tak krásne,“ povedala vo svojom poslednom príspevku. Ako si môžeme všimnúť, opäť sa ukázala brunetkina „triezvosť“ – narozdiel od Rytmusa si uvedomuje, že ich vzťah je stále len v plienkach a na „silné reči“ je ešte priskoro. Hovorí z nej pravdepodobne aj ostrá vlna kritiky, ktorá sa na ňu rúti z každej strany kvôli vzťahu s Patrikom. 

Zdroj|Foto: Instagram