Jasmina Alagič sa už o niekoľko mesiacov stane mamičkou dieťaťa jedného z najúspešnejších tvárí slovenského šoubiznisu. S raperom Patrikom „Rytmusom“ Vrbovským sa už pochválili i zábermi z ultrazvuku, ktoré si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Známa tehuľka sa len krátko po ohlásení dlhoočakávaného tehotenstva rozhodla pre zmenu jej vždy dokonalej vizáže. Jasmina sa tak opäť oddala šikovným ručičkám kaderníka Jána Molnára, majiteľa celebritného salónu v Bratislave.

Nie je to po prvýkrát, čo sa Alagič rozhodla pre prácu menovaného celebritného kaderníka. Ich spoluprácu sme mohli vidieť už viackrát v minulosti, kedy si Rytmusova snúbenica prilepšila o závideniahodnú korunu krásy.

Jasmina Alagič s kaderníkom Jánom Molnárom

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Alagič tentokrát siahla po vyrovnaní vlasov brazílskym keratínom, na ktoré by sa odhodlala len máloktorá budúca mamička, keďže to väčšina výrobcov i lekárov zo zdravotného hľadiska neodporúča, a to najmä v prvom trimestri tehotenstva. Túto premenu však úspešná moderátorka zaznamenala i na zábere, ktorý si môžete pozrieť nižšie. Musíme uznať, že takto trvalo upravené vlasy Jasmine pristanú viac než predchádzajúce kučery, čo poviete? ?

Foto: Facebook, Instagram/Jasmina Alagič