Vzťah Jasminy Alagič a Patrika Vrbovského šokoval celé Česko a Slovensko. Kontroverzný párik si však zo zvýšenej pozornosti fanúšikov i médií ťažkú hlavu nerobí a ako v súkromí, tak aj na sociálnych sieťach prezentujú spoločné šťastie z úprimnej lásky.

Majú to skrátka v krvi! Zaľúbení blázni slovenského šoubiznisu sa so svojimi fanúšikmi podelili o ďalšie zábery z ich spoločného života, ktoré vás skutočne pobavia. K nim pridala Jasmina i malé vyznanie pre svoju lásku, čo bolo aj odkazom pre všetkých jej priaznivcov.

Každý má niekde svoje druhé krídlo❤ a najlepšie, nech je rovnako retardované ako vy, nech viete tvoriť krásny psycho celok. PS: Typická rómsko balkánska domácnosť vyzerá takto. Vždy to začne pusinkami a behom minúty to prejde do škrtenia a zatláčania očných búlv do lebky. Nech je Vaša láska akákoľvek, je super, ak ju máte,“ prehovorila do davu ľudí moderátorka.

Rodičovstvo by im pristalo

Nás však najviac zaujala fotografia, na ktorej pôsobia ako dokonalá rodinka. Čerešničkou na torte bolo video s malým dievčatkom, na ktorom z Rytmusa srší množstvo pozitívnej energie. Takáto úloha otca by mu už rozhodne pristala, čím sa netají ani samotný raper. „Že budeme mať peknučké deti?“ Spýtal sa na sociálnej sieti.

Foto: Instagram l Video: Streamable.com