Jasmina Alagič sa stala jednou z najobľúbenejších tvárí slovenského šoubiznisu. Napriek mnohým neprajníkom si vybudovala širokú základňu fanúšikov, za čo nepochybne vďačí účinkovaniu v šou Tvoja tvár znie povedome, kde skončila na krásnom štvrtom mieste.

Známa moderátorka však len krátko po ohlásení zásnub s Patrikom „Rytmusom“ Vrbovským priznala, že ju v súkromnom živote trápi nepríjemná choroba s následkami, ako sú nevoľnosti, sťažené dýchanie či dokonca kŕče v končatinách i na tvári. Túto súkromnú infomráciu si doteraz Jasmina držala v tajnosti, a tak jej prepuknutie v rade brunetkiných skalných fanúšikov i médií vyvolalo doslova šok.

Viac o chorobe, ktorá trápi Jasminu Alagič, si môžete prečítať >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

V deň, keď sa táto správa o zdravotnom probléme jednej z najrozoberanejších krások nášho šoubiznisu dostala do povedomia, sa rozhodla Alagič zareagovať na sociálnej sieti prostrednístvom dlhého vyjadrenia. Pred zrakmi viac ako 200 tisíc fanúšikov prehovorila priamo k tým, čo majú na jej adresu nemiestne poznámky.

Musím sa ale vyjadriť aj k tým, ktorí tu radi vypisujú hlúposti, vulgarizmy a podobne,“ uviedla tesne po tom, ako sa poďakovala svojim priaznivcom. „Nie sme na jednej vlne, nezdieľam Vašu zlú energiu a, prosím vás, len sa nezačnite ospravedlňovať vetami typu: „Na kritiku si musíš zvyknúť, mame právo sa vyjadriť,“ obránila sa Jasmina voči verejnému osočovaniu, pričom si celý post môžete pozrieť na zábere nižšie.

Foto: Instagram/Jasmina Alagič, YouTube