Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou! Ako sme vás už skôr informovali, atmosféra a verejné odkazy medzi Darou Rolins a Jasminou Alagič o ich vzájomnej „nenávisti“ nevypovedajú, práve naopak. Svoje sympatie dokázali aj nedávno počas dlhoočakávaného stretnutia.

Tak a je to tu! Deň otvorených dverí televízie Markíza so sebou priniesol poriadny bulvárny šok. Dve z troch najrozoberanejších mien v slovenských i českých médiách na seba náhodou narazili v zákulisí zoči-voči. Aké boli prvé slová Jasminy Alagič po priamom stretnutí s Darou Rolins?!

Ak čakáte žiarlivosť či pohľady plné nenávisti, musíme vás sklamať. „Som veľmi rada, že som mala možnosť sa s ňou aspoň na chvíľu vidieť. Jeden pohľad stačil na to, aby sme si povedali, že je všetko v poriadku,“ úprimne priznala moderátorka FashionTV. Neskôr dokonca objasnila aj menšie obavy, kvôli ktorým sa potrebovala o Darinom postoji k celej situácii uistiť.

To, čo vytvoril bulvár, ma mrzelo. Nikdy som nemala pocit, že musíme mať naštiepené vzťahy alebo by sme sa mali obchádzať. Nevidím na to dôvod. Vždy budem veľmi rada, keď ju stretnem,“ dodala na záver, čím upresnila pravdu o kauze s názvom „Vojna medzi Rytmusom a Darou“, viac o nej nájdete >>>TU<<<.

Foto: Instagram l Zdroj: Markiza.sk