Pekní ľudia to majú v živote jednoduchšie – vďaka lichotivému stereotypu ich automaticky považujeme za nositeľov všemožných pozitívnych vlastností. Neplatí to však v detstve – deti dokážu byť veľmi kruté, čo pocítila aj slovenská moderátorka Jasmina Alagič. Ako malej sa jej vysmiavali najmä kvôli koreňom.

Jasmina dnes patrí medzi najkrajšie ženy slovenského šoubiznisu. Postava modelky a symetrická tvár jej okrem práce pre Fashion Tv vyslúžili aj prezývku „exotická kráska“. Jej neslovenský pôvod jej však bol niekedy na škodu – ako dieťa si zaň zlízla nelichotivé poznámky! Jej južanské korene si školáci spájali s orientálnou rozprávkou o džinovi v lampe – často sa jej pýtali na lietajúci koberec, ako aj na hrdinu Aladina. 

Obeťou šikany sa stávajú výhradne deti, ktoré oproti ostatným v niečom vyčnievajú – inakosť je pre nich dôvodom k výsmechu. Komplex som mala aj zo svojej výšky. Veľmi rýchlo som vyrástla a nad všetkými som vytŕčala,“ povedala pre český magazín Exkluziv.

Jasmina sa nad prezývkou o exotickej kráske len pousmeje: „Ja si o sebe nemyslím, že som nejako super krásna. Poznám mnoho nádherných žien.“

Zdroj: Exkluziv | Foto: Instagram