14. február je dňom, kedy akosi všetci precitnú a rozdávajú okolo seba viac lásky, nehy a romantiky než počas zvyšku roka. Jasmina Alagič a Rytmus rozhodne nepatria medzi tých, ktorí by Valentín hejtovali, práve naopak. Dvojica sa obdarovala krásnymi darčekmi, pričom moderátorka zanechala na svojom Instagrame aj pár hrejivých slov.

Aj keď niektoré z nás sa tvária, že Valentín neuznávajú a chce sa im z neho zvracať, pekná ružička či iná pozornosť od milovanej osoby určite poteší aj ich. Jasmina Alagič však na rovinu priznáva, že 14. február miluje, o čom zrejme vie i jej snúbenec Rytmus, ktorý ju obdaroval nielen nádhernými ružami, ale tiež obrovským ružovým macom.

Jasmina Alagic

Na konci dňa tak krásna tehuľka trošku precitla a pri príležitosti dňa zaľúbených sa prihovorila aj svojim fanúšikom. ,,Milujem Valentín! Milujem každý deň, kedy sa niečo oslavuje, pretože pekné veci by mali mať svoj deň, LÁSKA by mala mať svoj deň! Neznamená to, že sa ľudia ľúbia iba v ten deň, znamená to, že má láska tiež svoj sviatok, aspoň ja to tak vnímam,“ Jasmina vyjadrila názor na milovaný a zároveň niektorými i nenávidený Valentín. Zároveň si myslí, že každé iné rozoberanie tohto dňa na drobné je zbytočné rovnako ako šírenie, že ide o americký sviatok, keďže pochádza z Európy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na koniec budúca mamička dodala, že mať lásku znamená mať pri sebe kohokoľvek, koho ľúbime, nemusí to byť zrovna len partner. ,,Ja verím, že každý máte tú svoju lásku, či už v podobe partnera, rodiča, súrodenca, dieťaťa, zvieraťa čohokoľvek, čo viete ľúbiť (počnúc sebou samým),“ ukončila svoj príspevok Jasmina Alagič, pričom slovám ohľadom lásky a vnímania Valentína jej dalo množstvo fanúšikov za pravdu. Pridáte sa k nim aj vy?

Jasmina Alagic

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic