Týždeň čo týždeň nás médiá informujú, ako sa vyvíja jeden z najsledovanejších hypotetických párikov slovenského šoubiznisu – Jasminy Alagič a Rytmusa. Nedávny príspevok s raperom Akonom na Instagrame však poriadne zamiešal karty. A aj keď šlo pre mnohých len o skutočne podarený žart, je nutné si uvedomiť, že na každom vtipe je trocha pravdy…

 

Srandy kopec

Potenciálny párik Jasmina & Rytmus sa na celej mediálnej afére dobre baví a sám s prehľadom živí rôzne klebety. Veď je to skvelá reklama, no nie? Svoj zmysel pre humor Alagič ukázala, keď prostredníctvom Instagramu zdieľala video s americkým raperom Akonom, kde hviezda hovorí:sám s prehľadom živí rôzne klebetyAj keď tomu mnohí nechceli uveriť a príspevok považovali za hoax, nedávne informácie ukázali, že o lož jednoznačne nejde!

Akon a Jasmina sú skutočne spolu!

„Mala som pätnásť rokov a platonickú lásku, s ktorou to nevyšlo. Pri Akonovom hite Lonely som si liečila svoje ubolené srdce. Aj keď vzhľadom na text skladby išlo skôr o sebatrýznenie,“ uviedla brunetka pre portál Topky.sk. Ako sa zdá, krásna moderátorka i raperi berú celú aférku s absolútnym nadhľadom, pričom hviezda šou Česko Slovensko hľadá Superstar a čokoládový krásavec sú skutočne spolu. Marketingovo! Obaja totiž spolupracujú na technológii, ktorá by mala chrániť displaye našich smartfónov. „Teším sa, že je záujem o to, s kým vlastne som, umožnil zviditeľniť úžasný produkt, ktorý mne osobne už niekoľkokrát doslova zachránil mobil,“ priznala moderátorka.

jasmina alagič

akon

Nádej pre Rytmusa

Všetci, pre ktorých je románik Rytmusa a Jasminy citlivejšou záležitosťou ako nedávna kráľovská svadba, si teda môžu vydýchnuť – pre vášho vysneného princa a princeznú ešte stále svieti svetielko nádeje. ;)

Zdroj: topky.sk, Instagram | Foto: Instagram, wallpapersdsc.net