Máme za sebou ďalšiu časť obľúbeného týždenného seriálu s názvom Tvoja tvár znie povedome. Medzi účinkujúce osobnosti patrí aj Jasmina Alagič (29), ktorej meno sa do sveta šoubiznisu plného drámy dostalo rýchlosťou blesku. Môže za to práve „milostný“ trojuholník medzi ňou, Patrikom Vrbovským (41) a speváčkou Darou Rolins (45).

Uplynulý týždeň sme boli na sociálnych sieťach svedkami slovnej prestrelky dvoch najznámejších slovenských umelcov. Bývalí partneri Rolins a Rytmus si verejne vypovedali veci, ktoré boli doteraz pre oči fanúšikov hlboko skryté, čo sa podpísalo aj na Patrikovej novej priateľke Jasmine.

Alagič totiž od divákov úspešnej speváčky schytala ďalšiu dávku nemilých poznámok o tom, že práve ona môže za rozpad ich vzťahu. Na pretras prišlo opäť i správanie zamilovaných holúbkov, ktorí svojich fanúšikov pravidelne zásobujú odkazmi plnými lásky a šťastia.

Trápne poznámky priamo pred kamerami

Do tohto prudko rozoberaného vzťahu si najnovšie rýpli aj samotní porotcovia zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. Po Jasmininom vystúpení v podaní Alicie Keys sa totiž polovica z nich neudržala a na povrch vytiahla meno jej známeho priateľa, hoci to osočovanej moderátorke nemuselo byť v danej chvíli vôbec príjemné.

Človek, vieš, si povie, že Jasmina Alagič príde, je to Rytmusova frajerka, okej, je krásna, ukáž, čo vieš,začal svoje hodnotenie spevák Marián „Kully“ Kolár, pričom exotická kráska okamžite zatajila dych. K jeho vyjadreniu sa neskôr pridal aj zabávač Andrej Bičan, ktorého slová trafili priamo do čierneho.

Tri muchy jednou ranou

Napriek tomu, že sa jednotlivé epizódy vysielajú s časovým predstihom, musíme uznať, že toto „zabil“. Len nedávno sa vyššie spomínaná hádka Dary a Rytmusa točila okolo odstránenia zamilovanej pesničky s názvom 8. október, ktorú talentovaný raper zložil pre svoju bývalú partnerku a 9 mesiacov po rozchode nečakane vymazal z platformy YouTube.

Práve preto mnohých divákov pri hodnotení vystresovanej Alagič pobavila Bičanova poznámka . „Keď to tak sledujeme na tých sociálnych sieťach, vy sa naozaj s tým Patrikom máte veľmi radi, ľúbite sa, čokoládkujete navzájom, pusinky si posielate, naozaj sa veľmi milujete,“ spustil zo začiatku, čo neskôr poriadne zaklincoval.

„Toto je predpoklad na to, aby vznikol jeden, možnože best ever, hip-hopový láskový song, ktorý urobí Rytmus,“ predniesol Andrej, k čomu môžeme dodať len jediné. Smelo do toho, ale na Jasmininom mieste by sme si ho radšej niekde uložili! ?

Foto: TV Markíza, Instagram/Rytmusking l Zdroj: TV Markíza