Moderátorka Jasmina Alagič je dobre známa svojím pozitívnym prístupom k životu. Kladné myšlienky jej prinášajú radosti, o akú sa delí i s fanúšikmi na sociálnej sieti. Tentokrát odhalila naozaj veľkú vec!

Manželia Jasmina Alagič Vrbovská a Patrik Rytmus Vrbovský sa vôbec netaja tým, že si radi nažívajú na vysokej nohe. Súčasťou ich bohatého majetku sa tak postupne stáva čoraz viac nehnuteľností, v ktorých trávia spoločný čas s ich trojročným synčekom Sanelom.

sanel jasmina alagic

Malý škôlkar je zvyknutý na „pendlovanie“ medzi Slovenskom a Dubajom, no jeho stále zázemie sa ešte stále nachádza vo veľkom rodinnom dome v Malinove.

Splnenie veľkého sna

Atraktívna mamina sa v minulosti pochválila nielen budovaním chaty, ktorá sa má stať prekvapením pre manžela, ale taktiež ukážkami luxusného sídla v hlavnom meste! Jasmina s Rytmusom sa pred vyše rokom začali tešiť na nové bývanie vo vychytenej časti Bratislavy, avšak lukratívny projekt bol vtedy len v procese vývoja.

Celebritná rodinka sa po dlhých mesiacoch dočkala a byt v priestranstve najstaršieho parku v strednej Európe sa stal realitou. Úspešná moderátorka uchvátila priaznivcov prvými zábermi z budúceho domova, na ktorých doslova srší šťastím. Bodaj by nie, keď si už čoskoro bude môcť z obrovských okien vychutnávať výhľad priamo na Bratislavský hrad!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Jasmina_alagic