Jasmina Alagič si užíva plnými dúškami svoje prvé tehotenstvo, pričom nedávno priznala už i prvé príznaky – začalo sa jej zaguľaťovať bruško. Usmievavej moderátorke však v týchto chvíľach spôsobuje radosť aj štvornohý miláčik, ktorý figuruje i na najnovšej fotografii.

Jasmina sa začiatkom januára pochválila veľkou novinou – po tom, čo na Štedrý večer spolu s Rytmusom svetu oznámili, že sa stanú rodičmi, si do domácnosti kúpili krásneho pudlika, ktorého nazvali Daphne.

Hneď nato, ako slovenská kráska predstavila nového člena rodiny, sa na ňu začali valiť samé komentáre od fanúšikov, ktorí v kučeravom miláčikovi videli miernu podobu s jeho majiteľkou. Dôkazom toho, že ich slová neboli ďaleko od pravdy, je aj nová crazy fotka Jasminy a Daphne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Dlho som ťa hľadala a už ťa mám! Moje poškodené, chlpaté, kučeravé druhé JA. Daphne,“ napísala k spoločnému záberu temperamentná Balkánka, čím potvrdila, že i ona sama vidí vo svojom psíkovi istú podobnosť. Roztomilou snímkou si Jasmina stihla za polhodinu získať viac ako neuveriteľných 11 tisíc lajkov, pričom jeden jej určite dávame aj my! :)

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic