Hoci si doteraz krásna moderátorka Jasmina Alagič v šou Tvoja tvár znie povedome viedla veľmi dobre (minulý týždeň dokonca vyhrala), aktuálne zápasí so svojou novou úlohou. A nie je isté, ako to všetko dopadne. Jej nevraživosť a frustrácia sa vraj zintenzívňuje, o čom vie svoje aj štáb televízie Markíza.

Ešte minulý týždeň si táto exotická brunetka v závere šou vylosovala svoju budúcu „podobu“. V ďalšom kole má stvárniť speváka Jimyho Morrisona.

Už uplynulý nedeľný večer bolo na Jasmine vidieť, že s výber interpreta veľmi spokojná nebola. Neskôr sa vyjadrila, že Morrisona nemá vôbec napočúvaného a navyše k jeho hudbe nemá žiadny vzťah. Rytmusova priateľka sa dokonca v rozhovore pre Čas.sk vyjadrila, že sa do svojej novej úlohy vôbec nevie vcítiť a až teraz začína zisťovať, že jej chýba herectvo. Údajne je to pre ňu zatiaľ najnáročnejší týždeň.

jim morrison

To, že kráske Morrison vôbec nesadol, sa vraj odrazilo aj na jej nálade a problémoch so sebakontrolou. Jasminine podráždenie tak museli znášať všetci naokolo, čo potvrdil aj zdroj z Markízy. „Bola fakt zlá. Nielen na tréningoch a pri rozhovoroch, ale je to vidno aj v dokrútkach. Stále sa sťažovala, že toto číslo nechce robiť,“ prezradil.

Ako to celé dopadne, budeme mať možnosť vidieť opäť v nedeľu. Zostáva len dúfať, že  Jasmine sa skvelého speváka Jimiho Morisona podarí stvárniť čo najvernejšie.

Zdroj: Čas.sk, youtube.com | Foto: instagram.com