Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová sa neaangažuje len v móde a najnovšie v politike, ale i v charite. Dôkazom je nedávna akcia s názvom Fashion Sparkling Charity Night, ktorej súčasťou bola aj krásna moderátorka Jasmina Alagič – v ten večer vydražila samú seba!

Cieľom benefičného galavečera Fashion Sparkling Charity Night bolo vyzbierať čo najviac peňazí na konto dobročinnej zbierky Hodina deťom. Nemalá suma naň pribudla aj vďaka aktuálne jednej z najpopulárnejších tvári slovenského mediálneho prostredia Jasmine Alagič, ktorá okrem iného prítomným spríjemnila večer skladbou Věry Bílej – Pašo Paňori. S ňou, mimochodom, pred pár týždňami vyhrala i jedno z kôl šou Tvoja tvár znie povedome.

jasmina alagic vera bila

Súčasťou galavečera bola živá dražba, do ktorej bola zapojená aj exotická kráska. Brunetka v nej ponúkla obraz s vlastnou podobizňou z projektu Party v 21. storočí – Rytmusova frajerka sa na ňom premenila na nevestu so svadobnou partou z okolia Blažova. Svojou ponukou Jasmina istého kupcu zaujala natoľko, že za bol za jej obraz ochotný zaplatiť bez mála 3000 eur! Nuž, Jasminu Alagič tak už doma nemá len Patrik.

Vydražený obraz si môžete pozrieť — TU —

Jasmina Alagic

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/jasmina_alagic