Jasmina Alagič (29) sa o pár mesiacov stane hrdou mamičkou. Keďže sa známa moderátorka nachádza v pokročilom štádiu tehotenstva, narastajúce bruško viac neskryje, vďaka čomu sa jej podarilo na vlastnej koži pocítiť problém mnohých „tehuliek“. To viedlo k radikálnemu rozhodnutiu!

Rytmusova snúbenica sa vrhla do veľkého projektu. Jasmina Alagič sa už síce môže pýšiť stále viac narastajúcimi krivkami, no v jej bežnom živote to vytvorilo menšie komplikácie. Tvár módnej televízie si tak všimla dieru na slovenskom trhu, kedy sa návrhári či odchodné reťazce nezameriavajú na potreby budúcich mamičiek. Tento fakt sa však kráska rozhodla šikovne využiť vo svoj prospech.

Možno prinesiem niečo tehotným ženám, čo mám pocit, že tu trolilinku chýba. V rámci toho, čo som mala možnosť vidieť, keď už som teda tehotnou a keď už to bruško bolo väčšie, som naozaj bažila po pohodlnom oblečení, tak som zistila, že nájdu sa pohodlné veci, ale nie sú úplne atraktívne,“ opisovala prvotnú myšlienku, kedy sa rozhodla vytvoriť vlastnú kolekciu oblečenia.

Hlavným zámerom, prečo sa Jasmina odhodlala do daného projektu, je fakt, že chce pomôcť ženám v tom, aby sa aj počas tehotenstva cítili stále atraktívne, a to bez obmedzenia svojho pohodlia či bezpečia bábätka.

Snažím sa dôjsť s niečím, čo bude aj pekné aj pohodlné, ale nebudú mať mindrák z toho, že dusia dieťa,“ dodala s vtipom, čím rozhodne potešila množstvo tehotných žien túžiacich po krásnych kúskoch aj počas tohto častokrát náročného obdobia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/Jasmina_Alagic, liujo_central_bratislava, Benzo_barber