Jasmina Alagič a Patrik „Rytmus“ Vrbovský len nedáno ohlásili nečakane rýchle zásnuby, ktoré prebehli za hranicami nášho malebného Slovenska. Raper si pre svoju lásku pripravil prekvapenie v jej rodnej Bosne a Hercegovine, kde sa dvojica rozhodla pre radikálny krok – do roka bude svadba.

Od prepuknutia tejto horúcej novinky zostali fanúšikovia i médiá doslova vo vytržení. Jasmina totiž priznala, že pre ňu nie je nič dôležitejšie ako rodina a tú si plánuje v blízkej budúcnosti založiť so svojím čerstvým snúbencom v ich luxusnom domčeku v Malinove pri Bratislave.

Rytmus a Jasmina

Práve preto mnohých fanúšikov úspešnej krásky zarazilo video, ktoré Alagič pridala na sociálnu sieť. Môžeme ju na ňom vidieť v prítomnosti sestry Alexandry, pričom si dievčatá užívajú vianočnú atmosféru vo viedenskom bare. „Tehotná a zasnúbená idú do baru. Čaj a dva roláky,“ bavila sa Rytmusova polovička na vlastnú adresu, čo mnohí sledovatelia pochopili tak, že je v radostnom očakávaní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Temperamentnú tvár z FashionTV ihneď zaplavilo množstvo otázok a zrejme i gratulácií, pretože pár minút po zverejnení daného videa publikovala pre svojich sledovateľov vysvetlenie. „Priatelia, moja sestra je tehotná, nie ja, ale ste láskaví,“ uviedla, pričom si celý záznam môžete pozrieť nižšie.

 

Video: Streamable.com,Instagram/Jasmina Alagič | Foto: Instagram/Jasmina Alagič