Moderátorka Jasmina Alagič sa radí medzi úprimné osoby pravidelne komunikujúce s publikom na sociálnych sieťach. Hoci sa zväčša snaží zameriavať pozornosť na pozitívne veci, cez víkend prekvapila fanúšikov nelichotivou správou.

Celebritná mamina si spoločne s manželom Patrikom „Rytmusom“ Vrbovským a ich synčekom Sanelom vychutnáva život plnými dúškami. K tomu patria pravidelné cesty do zahraničia spojené s ochutnávkou rôznych miestnych pochutín.

jasmina alagic jedlo

Naposledy Jasmina Alagič s rodinkou navštívila rakúske reštauračné zariadenie, kde došlo k nečakanej situácii – populárna Slovenka sa povracala priamo v detskom kútiku! Prudká nevoľnosť má podľa nej jasný dôvod, pred akým sa rozhodla svojich sledovateľov varovať.

„Priatelia, nejedzte bársaké ryby po bársakých reštauráciách,“ prihovorila sa kráska, na ktorej bolo vidieť, že nie je vo svojej koži. „Dobre, možno je to ešte vírus, že som „oblvala“ skoro celý detský rakúsky kútik, ale nie! Ja si myslím, že tento losos, fúú, ten mal teda veľa napísané vo svojej zdravotnej karte,“ varuje Alagič, ktorej sa nešťastný prešľap priamo na verejnosti nechcene podaril údajne pre konzumáciu skazenej ryby.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jasmina alagič vracala

Zdroj|Foto: Instagram/Jasmina_alagic