Slovenská moderátorka Jasmina Alagič žije v harmonickom vzťahu s milovaným manželom Patrikom Vrbovským, známejším ako Rytmusom. Množstvo fanúšikov balkánskej krásy si často pýta rady, ako byť naozaj šťastný, a to odhliadnuc  na majetok. Jedna z kráskiných sledovateliek teraz otvorila citlivú tému domáceho násilia. 

Známa mamička fanúšikom na sociálnych sieťach nechala opäť priestor na ich rôznorodé otázky a dotazy. ,,Chlap na Teba zdvihne ruku, no povie, že si za to môžeš sama, že si ho vyprovokovala,“ objavilo sa v inboxe populárnej influencerky, ktorá si pri odpovedi nebrala servítku pred ústa.

jasmina alagič rytmus

,,Prosím, deti, toto si nečítajte, ale musím to tak napísať. Toto je extrémna kktina a nenechaj si vštiepiť vinu!!!“ rozhorčila sa Alagič. Tá je jednoznačne názoru, že v takomto prípade pochybil muž.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky  sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Môžeš byť akokoľvek hysterická, prehnaná a čo ja viem, čo ešte vie dať nervom poriadne zabrať, ale nikdy a opakujem, podčiarkujem a prizvukujem NIKDY nemá právo zdvihnúť ruku. Prosím, všetky ženy, ktorých sa to týka, ak sa Vám to stalo, nech to bolo naposledy! Pretože ak tomu neurobíte bodku Vy, naposledy to určite nebolo,“ radí týraným dámam takmer vždy pozitívne naladená Jasmina.

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic