V televíznom projekte plnom jedinečných a zaujímavých talentov bolo poriadne horúco. Po tom, čo sa pred hviezdnu porotu postavila ambiciózna Veronika z Handlovej, zostali všetci v šoku. Napriek dobrému výkonu schytala poriadne studenú sprchu.

Spevácky výkon Veroniky Bauerovej prekvapil nielen porotu, ale aj prítomných divákov v hľadisku. 17-ročná tínedžerka sa totiž netajila svojim denným režimom, ktorý pripomína skôr život flákača než predpoklady na hviezdnu kariéru.

Skončila som 9. ročník základnej, jeden rok som chodila na strednú. Nechcela som ísť do školy, lebo ma to nebavilo. Idem spať o takej 12tej večer a vstanem o jedenástej ráno,“ otvorene priznala vystupujúca, ktorú momentálne živia rodičia a celé dni trávi behaním po vonku.

V prvom momente Veronika zjavne porotu nezaujala – predovšetkým kvôli vystupovaniu a vyjadreniami, aké poskytla v rozhovore pred samotným vystúpením. Zvrat prišiel v momente, keď prespievala pesničku od Whitney Houston. Zatiaľ čo ostatní v sále jasali, našiel sa niekto, kto z jej životného príbehu nebol až tak nadšený.

Videl som stovky talentov, ktorí si ho prechľastali, prefetovali, skončili, zomreli. Máš deväťdesiatpercentnú pravdepodobnosť, že pôjdeš v ich stupajach,“ šokoval svojím hodnotením Jaro Slávik. „Si na tom zle, horšie, ako si myslíš. Si z malého mesta, kde sa bude zatvárať baňa, nebude robota. Nájdeš si chlapca, urobí ti deti, skončíš v depresiách, bez zubov,“ naložil mladej speváčke pred celým Českom i Slovenskom.

Reagovala po odchode zo štúdia

Odpoveď hodnotenej Veroniky prišla až v momente, keď opustila priestory natáčania a záznam z jej vystúpenia bol odvysielaný v televízii. Rozhodla sa tak vyjadriť na sociálnej sieti, kde porote zanechala úprimný odkaz.

Ďakujem, porota mala pravdu. Moc si toho vážim a budem sa snažiť to čo najďalej dotiahnuť,“ dievčina uznala s pokorou, za čo jej patrí obrovský rešpekt. Veríme, že o Veronike budeme ešte počuť v dobrom a nielen v rámci talentovej súťaže.

[poll id=“151″]

 

FOTO/ZDROJ: YouTube