Doktorka Fukutsuidziová sa roky špecializuje na správne držanie chrbtice a tela. Posledných desať rokov skúmala spôsoby, ktoré by ľudom pomohli spevniť chrbticu, brušné svalstvo, a tým podporiť jeho správne držanie. No a výsledok?Prekvapil aj samotnú lekárku! Týmto spôsobom sa skutočne zbavíte brušného tuku prakticky bez námahy!

Výsledky sú vraj neuveriteľné. Doktorka nielenže našla spôsob, ktorým si posilníte chrbticu, ale dokonca vynašla mimoriadne účinnú techniku, ktorá podporuje chudnutie. Ako to funguje? Budete prekvapené. Postačí vám uterák a pár minút vášho času.

1

Postup:

Uterák pevne stočte do rolky a zafixujte ho špagátom alebo gumičkou. Následne si ľahnite na zem. Stočený uterák si vložte pod chrbát v oblasti krížov a nohy roztiahnite približne do šírky ramien. Špičky palcov nasmerujte k sebe a vyrovnané ruky dajte nad hlavu dlaňami obrátenými k zemi. V tejto polohe zotrvajte 5 minút. Úplne postačí, ak budete cvik opakovať trikrát denne. Výsledok sa dostaví už po niekoľkých týždňoch a vaša chrbtica neuveriteľne spevnie, ale hlavne… zbavíte sa nadbytočného tuku v páse! Tak čo poviete, buchty? Je to dostatočne jednoduché? 🙂

2

Video/Foto: Youtube