Nedeľňajšie kolo Let’s dance sa tentoraz nieslo v štýle veľkolepej karnevalovej šou, a tak si všetci súťažiaci pripravili ohnivú sambu. Nikoho neprekvapilo, že aj v tomto latinskoamerickom tanci bol herec Ján Koleník ako doma, na parkete mu ale začala rásť konkurencia. 

Snáď od samého začiatku je mnohým jasné, že v 7. sérii ostrosledovanej šou je horúcou kartou na víťaza zmienený miláčik ženského publika. Avšak jeho kolega zo seriálu Druhá šanca Adam Bardy posúva svoje hranice čoraz ďalej.

Vojak a model si tentokrát od porotcov vyslúžil za sambu úctyhodných 32 bodov, vďaka čomu sa držal spoločne so svojou tanečnou partnerkou Dominikou Rožkovou v tesnom závese za favoritmi Jankom a Vandou.

Hoci po spoločnej bachate sa vysoký otecko umiestnil na bronzovej priečke, fanúšičky sa na sociálnych sieťach TV Markíza vyjadrili jasne. ,,Nuž Janko Koleník má ťažkú konkurenciu. Adam mu začína dýchať na krk,“ napísala neznáma.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dokonca sa našli aj také dámy, podľa ktorých túto nedeľu Adamovo vystúpenie presahovalo tanečný výkon doterajšieho kráľa parketu. ,,Perfektní boli. Lepší než Janko Koleník,“ alebo ,,Toto bolo najlepšie číslo dnes,“ písali ľudia na Facebooku. Vystúpenie Bardyho nájdete – TU!

Foto/Zdroj: markiza.sk, Facebook – Televízia Markíza