Prednedávnom to už vyzeralo tak, že je obľúbený slovenský herec z najhoršieho vonku. O to viac verejnosť zarmútili informácie Nového Času, podľa ktorých je Janko Kroner aktuálne opäť hospitalizovaný, jeho stav je vraj vážny.

Nie je novinkou, že meno jedného z TOP slovenských hercov, ktorého si asi navždy budeme spájať s postavou vtipného Miňa Demoviča v seriáli Profesionáli, sa už niekoľko rokov skloňuje v súvislosti s ťažkými problémami týkajúcimi sa jeho psychického zdravia. Stav Janka Kronera bol v minulosti dokonca vážny natoľko, že musel na dlhší čas vymeniť svetlá reflektorov za prísnu liečbu v psychiatrickom zariadení v Pezinku aj v Kežmarku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jan Kroner
Janko ako Miňo Demovič v seriáli Profesionáli

Jankov stav sa zhoršil

Následne 62-ročná hviezda podstúpila liečbu ambulantnú. Na jar bol síce Janko umiestnený do domova sociálnych služieb v bratislavskej Petržalke, no potom začal bývať v jednom z bratislavských bytov, kde sa jeho stav zhoršil. Navyše, ako informuje Nový Čas, umelec v poslednom období prestal užívať lieky.

Musela zasahovať záchranka

Všetky tieto aspekty sa zrejme podpísali na tom, že musela byť k hercovi privolaná záchranka. „Janko na tom začal byť veľmi zle. Syn Jakub a exmanželka museli dokonca zavolať záchranku, aby mu pomohla,“ vyjadril sa zdroj Nového Času, čo potvrdila aj policajná hovorkyňa Veronika Slamková. „Môžeme potvrdiť, že dňa 30. 10. 2018 v čase krátko po 20.45 hod. bola hliadka PZ vyslaná na vykonanie asistencie pre zdravotníkov RZP, ktorí boli privolaní k pacientovi do jedného z bytov na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.“

Jan kroner
Janko ako Miňo Demovič v seriáli Profesionáli

Kronerov stav je tak vraj opäť vážny – od minulého utorka sa nachádza v Univerzitnej nemocnici v Bratislave. Samotná nemocnica však odmieta poskytnúť akékoľvek informácie. Veríme ale, že sa Jankovi polepší a že sa bude môcť už čoskoro radovať zo života. Prajeme skoré uzdravenie a veľa síl.

Zdroj: Čas.sk | Foto: Facebook/Profesionáli