Slovenskom pred viac ako týždňom otriasla tragická správa o streľbe v bratislavskom klube, kde sa obeťami pre svoju s*xuálnu orientáciu stali dvaja mladí muži. Na krvavú udalosť reaguje aj známy slovenský herec Ján Koleník. 

12. októbra na Zámočníckej ulici v hlavnom meste boli zavraždení Matúš a Juraj, ktorí sa stali v podniku pre LGBTI+ komunitu terčom dnes už mŕtveho vraha. Hrôzostrašný incident nenechal chladnú ani obľúbenú televíznu a divadelnú hviezdu Janka Koleníka.

Víťaz 7. série tanečnej šou Let’s Dance na svojom Instagrame uverejnil fotografiu dúhy – práve tá je symbolom pre ľudí inej s*xuálnej orientácie. Obľúbený seriálový aktér pridal aj hashtagy láska je silnejšia ako nenávisť a nezabudneme.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Streľba chytila za srdce množstvo Slovákov. Pod vplyvom dvojnásobnej vraždy petíciu na podporu zákona o partnerskom spolužití za prvý deň podpísalo 27-tisíc ľudí. Spomínaný herec na sociálnych sieťach zanechal i link, kde osoby rovnakého názoru môžu taktiež vyjadriť svoj postoj k tejto problematike. 

Foto/Zdroj: Instagram/jan_kolenik