Od 6. marca budú nedele na Markíze patriť tanečným vystúpeniam celebrít a ich profesionálnych partnerom. Súťažiaci už majú za sebou prvé kolo Let’s Dance, ktorému kraľovali herec Ján Koleník a tanečnica Vanda Poláková. 

Nie je žiadnym tajomstvom, že miláčik ženského publika sa na parkete neobjavil po prvýkrát. Avšak aj Jankovmu vystúpeniu predchádzala obrovská tréma, ktorá zmizla ako mávnutím prútika po prvých tónoch piesne Beggin‘ od skupiny Måneskin.

Talentovaná dvojica si so svojou bravúrnou čačou vyslúžila 32 bodov a standing ovation, vďaka čomu sa dostali na čelo tabuľky. Urastený herec sa na záver rozhodol svojej tanečnej partnerke poďakovať.

,,Ona si tu so mnou tých 5 hodín, čo tu od pol 9 čakáme, prežila psychologické okienko. Ja som chcel ujsť z Incheby, ja som bol nervózny, naštvaný, že prečo tu mám vôbec čakať, na čo som sa to dal, komu ja čo idem dokazovať. Ale ďakujem, že si to vydržala a, že som si mohol zase takto po rokoch zatancovať,“ uviedol obľúbený seriálový aktér, ktorý Vande venoval aj bozk na líčko.

>>>CELÉ VYSTÚPENIE JANKA A VANDY NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: TV Markíza