Herečka Janka Kovalčíková by si zrejme nikdy nepomyslela, že raz bude terčom žiarlivostných scén svojej kolegyne a kamarátky Zuzany Kubovčíkovej Šebovej. Kameňom úrazu sa stal tanečník Vilém Šír!

Sympatický Čech mal minulý rok v Let’s Dance pod palcom herečku Zuzanu Kubovčíkovú Šebovú, s ktorou si počas celkového pôsobenia v programe vytvorili veľmi blízky vzťah. V aktuálnej sérii dostal Vilém Šír ako tanečnú partnerku opäť herečku, Janku Kovalčíkovú.

jana kovalcikova

Hviezda seriálu Oteckovia sa v stredu večer predstavila ako hosť v šou 2 na 1, kde si odtrpela poriadne drsnú nachytávku. Postarali sa o ňu práve Zuzka a Vilda a majiteľ tanečnej školy Peter Modrovský.

Janka absolvovala jednu z najbizarnejších skrytých kamier v celej histórii zábavného projektu, ktorá sa odohrala na tanečnom tréningu. Dvojicu prišla na nácvik podporiť aj Vildova bývalá tanečná partnerka. Spočiatku sa zdalo, že chce svojej kamarátke iba v dobrom poradiť. Postupne však pritvrdzovala, až si Janka začala myslieť, že sa zo zúfalstva, že už netancuje s fešákom ona, skutočne zbláznila. Zuzka dokonca žiadala, aby dali Vildovi novú partnerku.

Kovalčíková, ktorá sa ukázala ako skutočne milá a tolerantná osoba, ostala z priateľkinho správania natoľko v šoku, že keď uvidela moderátora Dana Dangla, vôbec si neuvedomila, že ide iba o kulehu. Ak ste unikátnu scénu premeškali, možete si ju pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Skrytú kameru s Jankou si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: TV Markíza/Markiza.sk