Meno Jamesa Blunta, autora hitu „You´re Beatiful“, rozhodne netreba predstavovať. Aktuálne prebieha jeho svetové turné s názvom THE AFTERLOVE, počas ktorého poctí svojou prítomnosťou aj slovenské publikum. Udeje sa tak 10. mája v bratislavskej NTC aréne, kde si ako predskokanku vybral mladý slovenský talent – Emmu Drobnú.

Speváčka so zamatovým hlasom a príjemnou angličtinou je známa od roku 2015, kedy vyhrala súťaž Česko Slovensko hľadá Superstar. Odvtedy sa však vo vodách šoubiznisu nestratila a stále je o nej počuť. Na konto si práve pripisuje ďalší úspech, na ktorý 24-ročná sympaťáčka zareagovala takto: „My sa aj s kapelou veľmi tešíme! Mne keď to oznámil manažér, tak som tomu až nechcela veriť. A už sa na to veľmi teším, predsa len, jeho všetci veľmi dobre poznajú, takže už len stretnutie so spevákom a jedným z mála mužov, ktorý všetkým babám tvrdí, že sú krásne, bude príjemné… Bude to pre mňa veľká česť zaspievať si pred ním, ako jeho predkapela…“

Informáciu ponúklo rádio Expres a Emma neskrývala úprimnú radosť. Jamesa Blunta zaujala najviac spomedzi troch slovenských kapiel, ktoré mu boli ponúknuté a má tak možnosť naživo očariť nielen jeho, ale aj veľkolepé publikum v aréne. Podobne ako ona, ani my sa už nevieme dočkať!

emma drobna james blunt

emma drobna koncert jamesa blunta

james blunt v bratislave

james blunt the afterlove bratislava

Zdroj: expres.sk, zenskyweb.sk | Foto: Instagram | Video: YouTube