Martin Jakubec si momentálne užíva vytúženú svadobnú cestu po boku milovanej manželky Božanky. No zatiaľ čo sa kontroverzná dvojica vyhrieva na slnečnom Miami, tu na Slovensku sa dejú veci, ktoré im môžu poriadne narušiť dokonalú pohodičku. 

Novopečený ženáč na seba v poslednej dobe strhol nemalú pozornosť. Môže za to najmä jeho veľkolepá svadba storočia, ktorá nakoniec nedopadla úplne podľa očakávaní. Napriek tomu sa však extravagantný spevák netají tým, že za celú šou vraj zhrabol obrovský balík peňazí, ktorý si má práve v týchto chvíľach užívať spoločne so svojou láskou.

jakubec bozanka

Po návrate z Ameriky mal nádejný poslanec naplánovaný koncert v rámci vianočných trhov v Kežmarku. Na speváka však čakalo obrovské prekvapenie, nakoľko sa len pred malou chvíľou dozvedel, že táto udalosť bola náhle zrušená. K ráznemu kroku pristúpilo samotné vedenia mesta, ktoré sa po nedávnych incidentoch okolo manželskej dvojice rozhodlo celý program zrušiť. Podľa informácií denníka Plus Jeden Deň sa tak mesto Kežmarok usiluje poskytnúť ľuďom náhradný program.

Dôvodom zrušenia koncertu majú byť Jakubcove odvážne vyhlásenia o tom, ako sa spolu s partnerkou chystajú naživo vysielať intímnosti, za ktoré si žiadali honorár vo výške 2 milióny eur. Niektorí Kežmarčania totiž údajne vyjadrili obavy z toho, že by sa mohli o podobné zvrhlosti pokúsiť práve na ich vianočných trhoch.

                Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                        ho >>>TU<<<

jakubec

Na celú kauzu, samozrejme, zareagoval aj ten najpovolanejší. Martin vedenie mesta nešetril a poslal im aj hejterom tvrdý odkaz. „Nemyslím si, že sú dôvodom na zrušenie akcie. Ako profesionál, budem stopercentne trvať na účasti. Ak mesto podľahne tlaku, budem trvať na náhrade. Máme riadnu zmluvu o účinkovaní, ktorá hovorí, že vystúpenie sa stáva záväzným pre obe strany v prípade potvrdenia objednávky. Znamená to, že ak sa nedostavím ja, platím mestu. Ak mesto zruší mňa, platiť mi bude plný honorár,“ poskytol odpoveď na margo toho, že by mali byť dôvodom zrušenia dlho avizovaného koncertu práve reakcie neprajníkov.

jakubec

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Martinjakubec_official, Facebook/MartinJakubec