Nie je žiadnym tajomstvom, že najznámejší slovenský raper leží Martinovi Jakubcovi hlboko v žalúdku. Doposiaľ tak spevák na Rytmusovu adresu vypustil nejednu poriadne uštipačnú poznámku. Avšak tentokrát to už naozaj prestrelil!

Pred pár dňami vyšiel na jednom z českých portálov článok, ktorý hovoril o tom, že sa Rytmus opäť chystá do ringu, pričom k zápasu mal vyzvať najpopulárnejšieho bojovníka súčasnosti Karlosa Vémolu. Toho sa, samozrejme, chytil najväčší rýpač československého šoubiznisu Martin Jakubec.

,,Na toto sa moc teším. Turek si ide niečo dokazovať. Teším sa na zápas s Vémolom, ktorý mu odkazuje, aby mu hneď rakvu pristavili vedľa ringu,“ vyjadril sa hudoník. ,,Turek má po zápase s Marpom komplexy. Lenže on dostane takú na pixu, že to už nerozdýcha a naozaj ho naložia na poslednú cestu,“ pokračuje vo svojom drsnom príspevku.

Jakubec

Na záver Jakubec dodáva, že s raperom, ktorého označuje prezývkou Turek, sa príde osobne rozlúčiť. ,,A ja mu prídem zaspievať už ťa obklúčili… a vsadím si riadnu pálku na Vémolu,“ neštítil sa verejne napísať Martin, zrejme netušiac, že daný článok bol len prvoaprílovým žartíkom. Nič to však nemení na tom, že to svojimi vyjadreniami poriadne prepískol, nemyslíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Jakubec

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official | Foto: Instagram/martinjakubec_official, rytmusking